Світ має максимально тиснути на путіна, аби він припинив війну - Макрон

23 вересня 2022
 Світ має максимально тиснути на путіна, аби він припинив війну - Макрон

Президент Франції Еммануель Макрон переконаний, що міжнародна спільнота має чинити максимальний тиск на президента рф володимира путіна, який погрожує застосувати всі засоби свого арсеналу, зокрема ядерну зброю, для “захисту територій росії”

“Я глибоко шкодую про вибір, зроблений президентом путіним стосовно рішення про часткову мобілізацію та втягування своєї країни і, зокрема, молоді своєї країни у війну”, - сказав Макрон.

Він підкреслив, що Індія і Китай також закликали до припинення вогню. “Тому сьогодні росія все більше ізольована і продовжую збільшувати свою участь у війні, якої хоче лише вона, і яка є незаконною та нелегітимною”, - зазначив Макрон, привітавши недавні заяви президента Китаю та прем’єр-міністра Індії.

Французький президент наголосив, що вибір путіна “суперечить сенсу історії, інтересам самої росії і, очевидно, міжнародного співтовариства і веде до ще більшої ізоляції росії у спільноті націй”.

За словами Макрона, вранці у Нью-Йорку він мав зустрічі з багатьма лідерами країн Африки, Близького та Середнього Сходу та керівниками великих фінансових інституцій, щоб обговорити питання продовольчої безпеки.

“Всім потрібен мир. Ніхто сьогодні не розуміє вибір, зроблений росією”, - констатував він.

Макрон зазначив, що зараз усім потрібно “чинити максимальний тиск на президента путіна, щоб він припинив цю війну, яка не має жодного сенсу”.

Французький президент вкотре наголосив на необхідності припинення вогню та досягнення миру.

Як повідомлялось, президент росії путін у середу вранці виступив із заявою про підтримку «референдумів» про приєднання до росії на тимчасово захоплених територіях України та оголосив указ про часткову мобілізацію в росії з 21 вересня. Ця заява супроводжувалася неприкритим ядерним шантажем та погрозами застосувати ядерну зброю для «захисту територій росії», якими кремль хоче оголосити регіони України, захоплені російськими військами.

Про несприйняття та правову нікчемність таких російських «референдумів» вже заявили ЄС, НАТО та уряди провідних країн.

Джерело Укрінформ
Події Відео 29 вересня 2022

Зберігали близько п’яти тонн прекурсорів для виготовлення наркотичних засобів: у Києві перед судом постане злочинна організована група

Поліцейські скерували до суду обвинувальний акт щодо 12-ти членів злочинної організації, які збували наркотичні та психотропні речовини по всій Україні