Телефонна розмова з "банкіром" коштувала чоловіку 21 тисячу гривень

09 липня 2021
 Телефонна розмова з "банкіром" коштувала чоловіку 21 тисячу гривень

Жертвою афериста став 61-річний житель села Миропілля. Зловмисник заволодів заощадженнями чоловіка у розмірі 21 000 гривень

Як повідомив сам постраждалий, на його мобільний телефон надійшло повідомлення з текстом «Вашу карту заблоковано» та номером телефону за яким треба звернутися для її розблокування. Зателефонувавши, чоловікові відповів невідомий, який назвався працівником служби безпеки банку, у якому обслуговується заявник. Псевдобанкір запропонував постраждалому зареєструватися у додатку банку та отримавши від заявника коди доступу, які надходили останньому на телефон, шахрайським шляхом заволодів коштами у сумі 21 000 гривень.

Наразі поліцейські проводять заходи з метою встановлення та затримання афериста. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України.

Поліція вкотре наголошує громадянам не довіряти незнайомим співрозмовникам і перевіряти отриману від них інформацію. Пам’ятайте, саме від вашої пильності та обачності залежить збереження вашого майна та ваша ж особиста безпека.

Джерело sumy.today
Події Відео 30 вересня 2022

Київські оперативники викрили групу наркодилерів

Під час проведення слідчих дій правоохоронці виявили та вилучили у спільників близько 300 грамів амфетаміну, вісімнадцять рослин коноплі та 20 кілограмів канабісу