Tesla призупинила виробництво на своєму заводі в Шанхаї

26 грудня 2022
 Tesla призупинила виробництво на своєму заводі в Шанхаї

Tesla призупиняє виробництво на шанхайському заводі в суботу, 24 грудня, випередивши попередній план призупинення більшості робіт в останній тиждень грудня

Про це повідомляє Reuters.

Призупинення відбувається через зростання кількості захворювань на COVID-19 після того, як Китай послабив свою політику "нульового рівня".

Раніше Reuters повідомляло, що гігант електромобілів планує призупинити виробництво Model Y на заводі з 25 грудня по 1 січня.

За словами агентства, працівники заводу і її постачальники також хворіють в рамках нової хвилі, що створило проблеми для операцій минулого тижня. Шанхайський завод був зосереджений на виробництві моделей на експорт протягом останнього тижня.

Tesla також бореться з підвищеним рівнем запасів, оскільки її другий за величиною ринок готується до спаду.

Додається, що призупинення заводом збірки Model Y в кінці місяця буде частиною скорочення запланованого виробництва приблизно на 30% в цьому місяці для цієї моделі, яка є найбільш продаваною моделлю.

Вважається, що шанхайський завод є найважливішим виробничим центром компанії Ілона Маска з виробництва електромобілів.

Автовиробник Tesla пропонує знижки в розмірі 7500 доларів на електромобілі Model 3 і Model Y, що поставляються в США в цьому місяці.

Джерело epravda
Події Відео 02 лютого 2023

Ігор Клименко: Ці хлопці – справжні захисники майбутнього нашої держави

На цьому виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ України наголосив сьогодні, 1 лютого, під час урочистого нагородження 100 найкращих працівників системи МВС та юних рятівників, які першими прийшли на допомогу постраждалим внаслідок авіакатастрофи у Броварах