Трамп запропонував експерементальне лікування від коронавірусу для Джонсона

07 квітня 2020
 Трамп запропонував експерементальне лікування від коронавірусу для Джонсона

Президент США Дональд Трамп попросив фармацевтичні компанії країни, які працюють над експериментальними препаратами проти коронавірусу COVID-19, запропонувати лікарям прем’єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона допомогу у його лікуванні

Таке рішення з’явилося після того, як з’ясувалося, що Джонсон перебуває у реанімації, повідомляє The Guardian. “Я попросив дві провідні (фармацевтичні американські – ред.) компанії… Вони прийшли з рішеннями і просто виконали неймовірну роботу – і я попросив їх негайно зв’язатися з Лондоном… Вони справді мають передові терапевтичні засоби… і вже приїхали до Лондона. У лондонському офісі є все, що їм потрібно. Ми побачимо, чи можемо ми допомогти. Ми зв’язалися з усіма лікарями Бориса (Джонсона – ред.), і побачимо, що буде”, – сказав Трамп під час вечірнього пресбрифінгу у понеділок.

Водночас Трамп не назвав компанії та ліки, які мав на увазі. Але раніше у понеділок він провів конференцію з приводу терапевтичних препаратів із керівниками чотирьох фармацевтичних та біотехнологічних компаній США: Amgen, Genetech, Gilead та Regeneron.

“Нам дуже прикро почути, що сьогодні вдень його (Джонсона – ред.) перевели в реанімацію, всі американці моляться за його одужання”, – сказав президент США, назвавши Джонсона “гарним другом”.

Нагадаємо, Трамп відправляє у Нью-Йорк тисячу військових для боротьби з коронавірусом.

Джерело informator.press