Трасс розглядає можливість перенесення посольства Британії в Ізраїлі до Єрусалима

23 вересня 2022
 Трасс розглядає можливість перенесення посольства Британії в Ізраїлі до Єрусалима

Прем'єр-міністр Великої Британії Ліз Трасс розглядає можливість перенесення британського посольства в Ізраїлі до Єрусалиму

Про це заявила речниця Даунінг-стріт, повідомляється з посиланням на The Telegraph.

Трасс на зустрічі в Нью-Йорку поінформувала свого ізраїльського колегу Яїра Лапіда "про свій перегляд щодо поточного розташування посольства Великої Британії в Ізраїлі".

Трасс вже пропонував цей крок як передвиборну обіцянку під час її кандидатства на пост лідера Консервативної партії цього літа.

Посольство Великої Британії в Ізраїлі зараз розташоване в Тель-Авіві - як і практично всіх країн, окрім США. Колишній президент США Дональд Трамп переніс американське посольство до Єрусалиму у 2018 році.

Тодішня прем’єрка Британії Тереза ​​Мей розкритикувала цей крок. Перенесення посольств є дуже чутливим питанням, оскільки і ізраїльтяни, і палестинці вважають Єрусалим своєю столицею.

Маттео Сальвіні, лідер ультраправої італійської партії "Ліга", пообіцяв визнати Єрусалим столицею Ізраїлю та перенести посольство з Тель-Авіва, якщо його коаліція переможе на майбутніх виборах 25 вересня.

Відкриття посольства США у Єрусалимі призвело до заворушень і масових жертв серед палестинців.

Події Відео 29 вересня 2022

Зберігали близько п’яти тонн прекурсорів для виготовлення наркотичних засобів: у Києві перед судом постане злочинна організована група

Поліцейські скерували до суду обвинувальний акт щодо 12-ти членів злочинної організації, які збували наркотичні та психотропні речовини по всій Україні