Трьом медикам Дніпропетровщини вручили почесне звання «Заслужений лікар України»

02 липня 2021
 Трьом медикам Дніпропетровщини вручили почесне звання «Заслужений лікар України»

Ще троє медиків із Дніпропетровщини отримали почесне звання «Заслужений лікар України». Їх відзначили за вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я, високу професійну майстерність

А ще порятунок пацієнтів від COVID-19. Нагороджених привітав перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Володимир Орлов. Про це повідомили в прес-службі Дніпропетровської ОДА.

«Нагородили ще трьох лікарів, які працюють на благо регіону і всієї України. Вони на варті здоров’я людей. Особливо зараз, в часи пандемії. Дуже вдячні за їхню працю», – зазначив Володимир Орлов. 

"Лікарі – це супер-герої нашого часу. Люди про щоденні подвиги яких ми мало що знаємо. Але їх праця неоціненно важлива і цінна для кожного з нас! Сьогодні мав честь привітати трьох медиків Дніпропетровщини, яким вручили почесне звання «Заслужений лікар України». Це лікар-пульмонолог Дніпровської міської лікарні №1Тетяна Кірєєва, директор Дніпровської клінічної лікарні №21 ім. професора Є.В.Попкової Микола Турчин та головний лікар Покровської районної лікарні Володимир Коломоєць. 

Відзначили лікарів за вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я, високу професійну майстерність. А ще - порятунок пацієнтів від COVID-19. Дякуємо за роботу на благо Дніпропетровщини та всієї України!!! "- пише перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов на своїй сторінці у Facebook

Тетяна Кірєєва – практикуючий лікар-пульмонолог у Дніпровській міській лікарні №16. Викладає на кафедрі Дніпропетровського державного медичного університету. Каже, така оцінка роботи мотивує працювати далі. 

«Приємно отримати теплий відгук на ту працю, яку вкладаю в кожного хворого. Радію разом із кожним пацієнтом, який одужав», – сказала Тетяна Кірєєва. 

Микола Турчин очолює Дніпровську міську клінічну лікарню №21 ім. професора Є.Г. Попкової. Госпітальну базу, яка першою навесні 2020 року прийняла на себе удар епідемії коронавірусу. Лікар працює інфекціоністом майже чверть століття. 

 «Моя нагорода – це відзнака всього колективу нашої лікарні. Разом ми готові до будь-яких викликів», – запевнив Микола Турчин. 

Володимир Коломоєць понад 40 років в медицині. З них на посаді головного лікаря Покровської районної лікарні – 27. За фахом кардіолог. Вручення нового звання сприйняв із великою вдячністю. 

«Донецький аеропорт в 75 км від нас. До Мар’їнки – 90 км. Покровська лікарня однією з перших у 2014-2015 роках приймала поранених бійців. Ми надавали їм невідкладну допомогу», – розповів Володимир Коломоєць. 

Указ про присвоєння почесного звання підписав Президент України Володимир Зеленський

 

Джерело most-dnepr
Відео 05 грудня 2021

У програмі «З Осуховським по-чесному» Олександр Ярмола: про розстріляне відродження, Чорнобиль, Гайдамаки

У програмі «З Осуховським по-чесному» Олександр Ярмола - український музикант, вокаліст, автор текстів, засновник та лідер козак-рок гурту «Гайдамаки»