Цінувати, розбудовувати та примножувати – відбулася чергова сесія Дніпропетровської обласної ради

17 червня 2021
 Цінувати, розбудовувати та примножувати – відбулася чергова сесія Дніпропетровської обласної ради
Бійцям в театри безкоштовно, 9 мільйонів на реконструкцію лікарні Мечникова, будівництво нових шкіл і садочків: 16 червня відбулась шоста сесія Дніпропетровської обласної ради
 
Засідання було дуже насиченим. Депутати змогли досягти компромісу не по всіх питаннях! Проте, ряд важливих для Дніпропетровщини рішень все ж було прийнято., пише у facebook  перший заступник голови в Дніпропетровська обласна державна адміністрація Володимир Орлов.
 
Зокрема, ветерани АТО/ООС, їх родини, а також члени родин загиблих бійців відтепер можуть відвідувати обласні театрально-концертні заклади та музей АТО безкоштовно.
 
Буде збудовано три нові дитсадки у Старих Кодаках, Петриківці та Покрові, а також капітально відремонтовано шість шкіл в різних куточках області.
 
З нуля збудують амбулаторії у Криворізькому, Софіївському, Межівському, Нікопольському, Повкровському та Дніпровському районах. А лікарню у Сурсько-Литовському капітально відремонтують.
 
На реконструкцію ж обласної лікарні Мечникова закладено 9 млн грн. 
 
Знову підняли питання щодо реконструкції аеропорту у Кривому Розі. На розробку проєктно-кошторисної документації передбачили півмільйона гривень.
 
Не забули і про збереження ландшафтних зон. Так, Павлоградський район отримає два регіональні ландшафтні парки - "Малотернівський" та "Івано-Межеріцький".
Джерело facebook