Туреччина візьме участь у відбудові України - у Львові підписали документ

19 серпня 2022
 Туреччина візьме участь у відбудові України - у Львові підписали документ

Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков та міністр торгівлі Турецької Республіки Мехмет Муш 18 серпня у Львові підписали меморандум про взаєморозуміння щодо відбудови інфраструктури, який передбачає участь турецької сторони у відновленні України

Про це повідомляє пресслужба Міністерства інфраструктури у Фейсбуці.

«Ми вдячні турецьким партнерам за наміри у співпраці щодо відбудови зруйнованої росією інфраструктури. Сприяє цьому і великий досвід участі турецького бізнесу у будівництві доріг та мостів, зокрема це стосується наших мегапроєктів – Запорізького та Кременчуцького мостів. Ми знаємо турецький бізнес як надійного партнера, тому розраховуємо, що уже зовсім скоро вийдемо на конкретні практичні результати спільної відбудови", - заявив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

За його словами, найближчим часом буде створена спільна робоча група щодо питань відбудови, яка опрацьовуватиме механізми залучення турецьких інвестицій, а також розвиватиме конкретні проєкти для співпраці.

Передбачається, що турецькі бізнес та державні структури зможуть розвивати конкретні проєкти відбудови, а також надавати консультаційну та технічну допомогу.

Як повідомлялось, 18 серпня відбувається одноденний робочий візит президента Туреччини в Україну. Ця зустріч є першою для лідерів держав віч-на-віч після початку широкомасштабної збройної агресії росії проти України 24 лютого.

До складу турецької делегації на чолі з президентом Реджепом Тайїпом Ердоганом входять п’ять міністрів, керівник розвідки, генеральний директор компанії Baykar Халюк Байрактар.

Джерело Укрінформ
Події Відео 29 вересня 2022

Зберігали близько п’яти тонн прекурсорів для виготовлення наркотичних засобів: у Києві перед судом постане злочинна організована група

Поліцейські скерували до суду обвинувальний акт щодо 12-ти членів злочинної організації, які збували наркотичні та психотропні речовини по всій Україні