У Франції заявили, що, можливо, знайшли нульового пацієнта

04 травня 2020
 У Франції заявили, що, можливо, знайшли нульового пацієнта

Перший пацієнт, який заразився COVID-19, міг з’явитися у Франції ще в минулому році, а саме – 27 грудня, заявив головний реаніматолог лікарні міста Бобіньї Ів Коен

Про це, в неділю, 3 травня, повідомив телеканал BFM. За його словами, лікарі повторно розглянули аналізи пацієнтів з пневмонією, що надійшли в лікарню в грудні і січні, і аналіз одного з 24 пацієнтів дав позитивний результат на коронавірус.

“При госпіталізації проводилось тестування на грип, а також інші види коронавірусів, вони були негативними. На COVID-19 тоді ще у нас не тестували”, – пояснив він.

Коен розповів, що чоловік заразив двох своїх дітей. “Намагаючись знайти відповідь, де він міг підхопити інфекцію, ми виявили, що його дружина працює в рибному магазині поруч з продавцями суші китайського походження. Можливо, дружина хворіла безсимптомно”, – припустив медик.

Питання, чи чоловік, якого було госпіталізовано в грудні в лікарню Бобіньї, був нульовим пацієнтом чи ні, залишається відкритим. Лікар допустив, що, якщо перевірити аналізи пацієнтів, які надходили з пневмонією в кінці минулого року, коронавірус можна буде виявити і у когось з них. “Необхідно перевіряти аналізи пацієнтів з пневмонією по всій країні, щоб це дізнатися”, – підсумував Коен.

Офіційно вважається, що перші, які заразилися коронавірусом, з’явилися у Франції в кінці січня. За даними французької влади, з початку епідемії через коронавірус у Франції померли майже 25 тисяч чоловік. Число підтверджених випадків зараження в країні становить майже 131 тисячу.

Джерело informator
Відео 05 грудня 2021

У програмі «З Осуховським по-чесному» Олександр Ярмола: про розстріляне відродження, Чорнобиль, Гайдамаки

У програмі «З Осуховським по-чесному» Олександр Ярмола - український музикант, вокаліст, автор текстів, засновник та лідер козак-рок гурту «Гайдамаки»