У КМДА розповіли, як працюватимуть стоматології в умовах послаблення карантину

14 травня 2020
 У КМДА розповіли, як працюватимуть стоматології в умовах послаблення карантину

У Києві затвердили вимоги до роботи стоматологій в умовах послаблення карантину

Про це повідомляє Громадське з посиланням на Київську міську державну адміністрацію.

Серед правили визначили такі: прийом здійснюється лише за попереднім записом та з інтервалом між відвідувачами не менше, ніж 15 хвилин, щоб вони не контактували між собою; між місцями надання послуг має бути не менше, ніж 1,5 м; на входах мають бути дозатори з антисептиком і санітарний контроль для відвідувачів; відвідувачі мають бути в масках і чекати своєї черги на вулиці з дотриманням дистанції.

Всередину допускаються клієнти з розрахунку не більше 1 особи на 10 м²; за день до прийому пацієнта мають опитати про стан здоров’я, респіраторні захворювання й контакти з людьми з коронавірусом.

Якщо такі ознаки є — прийом мають відкласти; під час надання стоматологічної допомоги має бути ізольоване розміщення пацієнта та використання масок і рукавичок; працівники повинні бути в респіраторах чи хірургічних масках, герметичних захисних окулярах, рукавичках і захисних щитках для обличчя; засоби захисту працівники мають знімати в кабінеті, де стоматолог приймав пацієнта.

Заборонено виходити з приміщення у засобах захисту, які використовувалися під час прийому; кожні дві години мають дезінфікувати приміщення та після кожного прийому провітрювати приміщення не менше, ніж 15 хвилин.

Стоматології повинні попередити своїх клієнтів про обмеження на сторінках у соцмережах і сайтах чи під час запису телефоном. У самих приміщеннях не має бути журналів, рекламних брошур та іграшок, яких можуть торкатися пацієнти.

Раніше у МОЗ повідомили, які послаблення карантину запровадять з 22 травня. 

Джерело informator
Події Відео 19 серпня 2022

Продали чужу квартиру за понад 6 000 000 гривень: поліція Києва викрила адвокатку та ріелторку

Слідчі провели 15 обшуків, у ході яких виявили та вилучили мобільні телефони, правоустановлюючі документи та гроші