У Мінінфраструктури заявили, що Україна не відновить авіасполучення з 22 травня і закликали не купувати авіаквитки

13 травня 2020
 У Мінінфраструктури заявили, що Україна не відновить авіасполучення з 22 травня і закликали не купувати авіаквитки

Міністр нагадав, що інші країни раніше закрили кордони для іноземців

Україна не відновить міжнародне авіасполучення з 22 травня, тому не варто купувати квитки на рейси, які вже продають деякі авіакомпанії.

Про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій, пише "Громадське".

"Розумію, що там доступні, привабливі ціни, але потім, у подальшому вони будуть, у кращому випадку, обмінюватись на ваучери і фактично полетіти ніхто не зможе", - зазначив Криклій. Він також нагадав, що інші країни закрили кордони для іноземних громадян.

 "Ви прилітаєте і на кордоні вам кажуть "повертайтесь додому". Все, квиток згорів. Я не розумію того драйву з придбанням цих квитків. Наразі це не актуально", - наголосив міністр.

Криклій порадив чекати офіційних повідомлень, щодо того, з якими країнами відновлене сполучення. "Саме головне, з якого моменту ці міжнародні сполучення відкриються і тоді вже, будь ласка, купуйте квитки", - зауважив міністр.

Як повідомлялось, у Міністерстві інфраструктури відреагували на плани низки авіакомпаній відновити рейси з України вже цього місяця та упродовж червня.

У відомстві вважають, що подібні заяви вводять людей в оману, адже про відновлення авіасполучення України з іншими країнами поки що мова не йде.

Джерело УНІАН