У Німеччині - понад 1,2 мільйона біженців з України

29 вересня 2022
 У Німеччині - понад 1,2 мільйона біженців з України

У Німеччині у статусі біженців перебуває понад 1,2 млн громадян України

Про це повідомила пресслужба Офісу уповноваженого Верховної Ради з прав людини за результатами зустрічі делегації Офісу омбудсмена з командою посольства України в ФРН.

Зазначається, що під час зустрічі обговорювалося дотримання прав українських біженців у Німеччині.

Зокрема, представники Секретаріату уповноваженого повідомили про основні проблеми, з якими звертаються до омбудсмена українці, які проживають за кордоном. Також наголошувалося на важливості надання українцям оперативної допомоги з консульським обслуговуванням, зокрема в частині оформлення або відновлення паспортних та інших документів для осіб з тимчасово захоплених територій.

Своєю чергою представники посольства поінформували про надзвичайно велику кількість осіб, які звертаються до диппредставництва для отримання консульських послуг у зв’язку із повномасштабним вторгненням рф в Україну.

На зустрічі йшлося також про відкриття в майбутньому культурного центру для українців у Німеччині, а також чотирьох українських шкіл.

Джерело Укрінформ
Події Відео 24 листопада 2022

Семеро столичних кінологів зі службовими собаками успішно пройшли навчання та отримали профільні сертифікати

Тепер правоохоронці разом зі своїми чотирилапими напарниками нестимуть службу не лише у столиці, а й у різних регіонах України