Україна не планує наступальну операцію на Донбасі – Кулеба

24 листопада 2021
 Україна не планує наступальну операцію на Донбасі – Кулеба

Україна не планує наступальної військової операції на сході і залишається відданою пошуку політико-дипломатичного розв’язання конфлікту

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба у Твіттері.

«РФ підвищила інтенсивність дезінформації, включно з хибними звинуваченнями України у нібито підготовці до військового нападу на Донбасі. Офіційно: Україна не планує наступальної військової операції на Донбасі. Ми віддані пошуку політико-дипломатичного розв’язання конфлікту», - зазначив він.

Кулеба підкреслив, що держава продовжує наполегливо працювати над тим, щоб оживити Нормандський формат, разом із Німеччиною та Францією як посередниками.

«Ми закликаємо РФ взяти конструктивну участь у дипломатичних зусиллях з мирного врегулювання замість того, щоб їх підривати», - додав глава МЗС.

Міністр акцентував, що водночас українська дипломатія продовжує працювати над зміцненням обороноздатності нашої держави з метою стримування Росії від подальших агресивних дій.

Як повідомлялося, ватажок так званої «ДНР» Денис Пушилін 22 листопада заявив російським ЗМІ, що Київ, начебто, не полишає надії вирішити конфлікт на сході військовим способом.

 

Джерело Укрінформ
Відео 05 грудня 2021

У програмі «З Осуховським по-чесному» Олександр Ярмола: про розстріляне відродження, Чорнобиль, Гайдамаки

У програмі «З Осуховським по-чесному» Олександр Ярмола - український музикант, вокаліст, автор текстів, засновник та лідер козак-рок гурту «Гайдамаки»