Україна, США та Європа вже перемогли росію у своїй свідомості - Зеленський

23 грудня 2022
 Україна, США та Європа вже перемогли росію у своїй свідомості - Зеленський

Україна, Сполучені Штати та Європа здобули першу спільну перемогу над росією, коли остаточно позбавились її впливу на свідомість країн цивілізованого світу

Про це заявив у середу під час звернення до Конгресу США у Вашингтоні Президент України Володимир Зеленський.

«Я вітаю усіх нас з вами з першою перемогою – ми перемогли росію в нашій свідомості!» - наголосив Глава Української держави.

Він підкреслив, що українцям ця перемога дала сміливість, якою захоплюється світ. Американцям це дозволило об’єднати глобальне співтовариство заради захисту свободи й міжнародних правил. Європейці також досягли перемоги в цій царині, і саме тому Європа зараз є найбільш сильною і незалежною, ніж будь-коли у своїй історії.

«У російської тиранії більше немає і ніколи не буде жодної влади над нашою з вами свідомістю»,- наголосив Зеленський.

Він також висловив переконання, що такої перемоги мають досягти й країн Глобального Півдня.

«Я знаю, у росіян теж може бути шанс на свободу, коли вони переможуть кремль у своїх головах»,- зауважив Президент України.

Водночас він підкреслив, що битва триває, і потрібно перемогти кремль на полі бою.

«Це битва не лише за землю, за ту чи іншу частину Європи. Це битва не тільки за життя, свободу й безпеку людей – українців чи будь-якого іншого народу, який росія прагне підкорити. Це битва за те, в якому світі житимуть наші діти і онуки та їхні діти і онуки», - наголосив Глава Української держави.

Як повідомлялось, Президент України Володимир Зеленський у середу прибув до США з офіційним візитом.

Джерело Укрінформ
Події Відео 02 лютого 2023

Ігор Клименко: Ці хлопці – справжні захисники майбутнього нашої держави

На цьому виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ України наголосив сьогодні, 1 лютого, під час урочистого нагородження 100 найкращих працівників системи МВС та юних рятівників, які першими прийшли на допомогу постраждалим внаслідок авіакатастрофи у Броварах