Україна заслужила бути в Євросоюзі — Зеленський

12 травня 2022
 Україна заслужила бути в Євросоюзі — Зеленський

Україна заслужила бути повноправним членом Європейського Союзу

За словами Зеленського, Україна може лише підсилити інші країни ЄС, і українська армія це довела. Він також наголосив, що українці — освічені, культурні люди, які розмовляють кількома мовами. «Мені здається, що це достатньо поважне суспільство, яке заслужило на повагу», - додав він.

Але, за його словами, має бути обопільне бажання — України, яка хоче бути в ЄС, і ЄС, який хоче бачити Україну у своїй родині. «Не можна тримати Україну на відстані — брати в Євросоюз, і не брати», - наголосив Зеленський.

Він порівняв це з ситуацією, коли чоловік і жінка довгі роки живуть разом, і один весь час обіцяє, що скоро вони зможуть одружитися, але лише обіцяє і зрештою виникає критична у своїй невпевненості ситуація і пропозиція «знайти собі когось іншого».

«Не можна постійно знаходитися в такій невизначеності. Ніби вся родина сидить за столом, когось запросили, а ти їм стільця не ставиш. Мені здається, що це несправедливо», - додав Зеленський.

«Україна — рівноправна європейська держава, яка поважає країни Європейського Союзу і при цьому хоче, щоб нас поважали так само. Не більше, але й не менше», - наголосив Президент.

Як повідомлялось, 9 травня президент Франції Еммануель Макрон заявив про ініціативу створити нову «європейську політичну спільноту», щоб країни, які не є формальними членами ЄС, могли долучитися до нового простору в Європі, в тому числі йшлося і про Україну.

Джерело Укрінформ
Відео 16 травня 2022

Іван Вигівський про роботу столичних поліцейських у ефірі спільного телемарафону

14 травня, очільник поліції Києва розповів про роботу столичних поліцейських у ефірі спільного телемарафону #UAразом