Українець Вишнивецький виграв «золото» першості Європи з греко-римської боротьби

29 червня 2022

У Римі (Італія) проходить молодіжний чемпіонат Європи зі спортивної боротьби (спортсмени до 20-ти років)

Першим з українців на вищу сходинку п'єдесталу європейської першості з греко-римської боротьби піднявся Михайло Вишнивецький.

Харків'янин здобув «золото» у ваговій категорії до 130 кг, вигравши у фіналі у Адольфа Бажо з Угорщини - 2:1.

Бронзовим призером став мукачівець Олег Халілов 63 кг, який у сутичці за 3-тє місце поборов грузина Ромео Берідзе - 5:3.

У другий день фіналів першості Європи з греко-римської боротьби бронзові нагороди розіграють українці Марьян Голубовський (67 кг), Ірфан Мірзоєв (72 кг), Руслан Абдієв (82 кг) та Юрій Дороган (97 кг).