Українців можуть усунути від міжнародних змагань – Жданов про скандал в НАДЦ

28 жовтня 2021
 Українців можуть усунути від міжнародних змагань – Жданов про скандал в НАДЦ

Українське питання буде розглянуте на засіданні Виконавчого комітету WADA 24 листопада у Парижі

Член ради засновників WADA Ігор Жданов прокоментував інформацію про те, що WADA звинуватило Національний антидопінговий центр України (НАДЦ) в організації тестування спортсменів за попереднім повідомленням.

На його думку, це може призвести до усунення українських спортсменів від міжнародних змагань.«Швидше за все, WADA розпочне процес щодо відповідності України вимогам Антидопінгового кодексу. Це є наслідок грубого порушення антидопінгового законодавства керівництвом Національного антидопінгового центру.

Це може призвести до усунення українських спортсменів від міжнародних змагань. Відставка керівництва НАДЦ навряд чи зможе погасити цей скандал.Головне завдання влади, і зокрема Міністерства молоді та спорту, не на словах, а реальними справами забезпечити реалізацію дієвої та ефективної антидопінгової політики, розпочати важкий, але необхідний діалог з WADA, ухвалити нову редакцію відповідного міжнародним вимогам антидопінгового закону, що лежить уже кілька років під сукном у міністерстві.

Скоріш за все, українське питання буде розглянуте на засіданні Виконавчого комітету WADA 24 листопада у Парижі», – написав Жданов на своїй сторінці у Facebook.Нагадаємо, що Всесвітнє антидопінгове агентство опублікувало звіт, згідно з яким Національний антидопінговий центр України (НАДЦУ) допустив порушення міжнародних стандартів тестування у 2021 році.

 

Джерело Укрінформ
Відео 05 грудня 2021

У програмі «З Осуховським по-чесному» Олександр Ярмола: про розстріляне відродження, Чорнобиль, Гайдамаки

У програмі «З Осуховським по-чесному» Олександр Ярмола - український музикант, вокаліст, автор текстів, засновник та лідер козак-рок гурту «Гайдамаки»