Уряд Британії виділить Україні $500 мільйонів на закупівлю газу – Кабмін

22 вересня 2022
 Уряд Британії виділить Україні $500 мільйонів на закупівлю газу – Кабмін

Також Україна зацікавлена у залученні британського бізнесу до розвитку сфери газовидобутку в Україні

Уряд Великої Британії через Світовий банк виділить Україні 500 млн доларів на закупівлю газу.

Про це повідомляє прес-служба Кабміну за підсумками зустрічі прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та прем’єр-міністра Великої Британії Ліз Трасс у Нью-Йорку.

Зазначається, що у контексті диверсифікації джерел енергопостачання та підготовки до опалювального сезону прем’єр-міністри України та Великої Британії обговорили необхідність нарощування власного видобутку газу, зокрема в Україні.

"Цінуємо готовність Великої Британії надати нашій державі наступний транш 500 млн доларів через Світовий банк на закупівлю газу. Ми зацікавлені також у залученні британського бізнесу до розвитку сфери газовидобутку в Україні. Розраховуємо, що уряд Великої Британії ухвалить необхідні рішення для страхування британського бізнесу в Україні від військових ризиків", — цитує прес-служба Шмигаля.

Як повідомлялось раніше, Шмигаль заявляв, що на початок жовтня у сховищах буде накопичено 15,5 млрд куб. м газу. Також є домовленості зі Сполученими Штатами Америки про виділення 2 мільярдів кубометрів газу.

Враховуюче суттєве падіння споживання газу через війну, такої кількості Україні має вистачити для проходження помірної зими, без довгих морозних днів.

Джерело УНІАН
Події Відео 29 вересня 2022

Зберігали близько п’яти тонн прекурсорів для виготовлення наркотичних засобів: у Києві перед судом постане злочинна організована група

Поліцейські скерували до суду обвинувальний акт щодо 12-ти членів злочинної організації, які збували наркотичні та психотропні речовини по всій Україні