В Одесі поліцейські на очах у дітей підстрелили собаку

05 травня 2020
 В Одесі поліцейські на очах у дітей підстрелили собаку

В Одесі поліцейські стріляли у пса. Це сталося просто біля дитячого майданчика

Правоохоронців викликала одна з мам. Мовляв, поруч нетверезий чоловік з агресивним собакою без намордника. Один з копів з пістолетом у руці пішов на чоловіка, а пес кинувся захищати і отримав три кулі поспіль, це пише “ТСН”.

Очевидці розповідають, що поліцейські підійшли до чоловіка, який сидів на дитячому майданчику. Далі копи спочатку говорили щось чоловіку, а потім один з них зробив рух в його сторону. Це і була помилка, оцінюють зараз кінологи. “Не робити рухи в сторону хазяїна, не передавати йому до рук повідок. Це спровокувало собаку, це спровокувало конфлікт. Вона захищала хазяїна”, — каже кінологиня Юлія Єлісовецька.

Однак зоозахисники впевнені, що якщо правоохоронець не мав певних навичок поводження з тваринами, то мав би звернутися до професіонала. У такому випадку подібних наслідків можна було б уникнути.

Проте в поліції кажуть, що намагалися викликати і службу вилову тварин і ветеринарів, але через вихідний день ніхто не відповідав. А на виклик про п’яного чоловіка і бійцівську собаку треба було реагувати негайно, бо довкола були діти.

“Нетверезий був у стані сильного алкогольного сп’яніння. На одноразові вимоги не реагував та пробував також нацькувати на нас свою тварину”, — говорить заступник командира взводу №1 ТОР Віктор Матяж.

Пес нині в клініці. Ветеринар, що оперував собаку каже — якби зброя була бойова, а не травматична, той би не вижив.

Поки пса навідують лише зоозахисники і його подальша доля під питанням. Адже чоловік, якого всі вважали власником собаки, телефоном від нього відхрестився.

Джерело ІНФОРМАТОР
Відео 05 грудня 2021

У програмі «З Осуховським по-чесному» Олександр Ярмола: про розстріляне відродження, Чорнобиль, Гайдамаки

У програмі «З Осуховським по-чесному» Олександр Ярмола - український музикант, вокаліст, автор текстів, засновник та лідер козак-рок гурту «Гайдамаки»