Вчиняв домашнє насильство відносно дружини: київські слідчі повідомили мешканцю Лісового масиву про підозру

23 червня 2022
 Вчиняв домашнє насильство відносно дружини: київські слідчі повідомили мешканцю Лісового масиву про підозру

Правоохоронці довели вину фігуранта, який систематично ображав та погрожував фізичною розправою жінці у присутності 9-річної онуки

За скоєне йому загрожує до двох років позбавлення волі.

Нагадаємо, що у минулому році 54-річна киянка вперше звернулася в правоохоронні органи із заявою про домашнє насильство в родині. Потім жінка повторно скаржилася на дії свого чоловіка, який ображав її та погрожував фізичною розправою.

Співробітники сектору з протидії домашньому насильству встановили, що подружжя офіційно розлучене, проте продовжують проживати в одній квартирі на вулиці Матеюка у Деснянському районі столиці. Крім того, в помешканні проживає 9-річна онука, на очах якої кривдник регулярно цькує, принижує, а іноді погрожує застосувати силу відносно потерпілої.

Поліцейські притягували 58-річного чоловіка до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 173-2 та за ч. 2 ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення - вчинення домашнього насильства, та виносили термінові заборонні приписи. Однак чоловік не припиняв протиправні дії, тож правоохоронці відносно нього розпочали досудове розслідування.

У рамках відкритого кримінального провадження розпочатого за ст. 126-1 Кримінального кодексу України – домашнє насильство, слідчі Деснянського управління поліції повідомили правопорушнику про підозру у вчиненні злочину. Фігуранту загрожує до двох років позбавлення волі.

Події Відео 01 липня 2022

Слідчі поліції Києва повідомили про підозру чоловіку за розбійний напад на 72-річного пенсіонера

Нападник кілька раз вдарив потерпілого ножем по тулубу та в обличчя, після чого продовжив бити лежачого дідуся ногами