“Велике будівництво”: шість тисяч кілометрів доріг планують побудувати цьогоріч

13 квітня 2020
 “Велике будівництво”: шість тисяч кілометрів доріг планують побудувати цьогоріч

У проєкті «Велике будівництво доріг» вже стартували 150 об’єктів, загалом же понад 6 тисяч кілометрів доріг державного та місцевого значення планується побудувати цього року

Про це розповів в інтерв’ю «Радіо Свобода» міністр інфраструктури України Владислав Криклій. «По «Великому будівництву» вже орієнтовно на 40%, а це 150 об’єктів, дали старт. І процес пішов. «Велике будівництво» відбувається.

На щастя, не дивлячись на зміни в бюджеті, те, що стосується доріг і дорожнього фонду, не скоротили. Більше того, був наданий кредит на суму 19,3 мільярда гривень державних гарантій, якраз на виконання «укравтодорівських» зобов’язань. І тут ми теж рухаємося.

Тому «Великому будівництву» бути», – підкреслив Криклій. За його словами, це дійсно знаковий проєкт, тому що ми нарешті побачимо нової якості дороги, а ще це й розвиток економіки України, зокрема й економіки регіонів. «Ми загалом плануємо понад 6 тисяч кілометрів доріг державного та місцевого значення побудувати цього року. І це буде абсолютний рекорд у галузі дорожнього будівництва в Україні», – сказав міністр. Він зазначив при цьому, що жоден регіон, зокрема й Донбас, не оминуть увагою. «Луганська область у нас в напрямку Станиці Луганської.

Якраз дали офіційний старт цьому проєкту нарешті. 130 кілометрів буде загальна протяжність дороги. По Донецькій області – Краматорськ. Маріуполь і Запоріжжя – ви знаєте цю «дорогу життя», яку ми ще в тому році здали.

Всі основні траси, які вже давно потребували поточного середнього та капітального ремонту, в першу чергу якраз у цьому році ми до них підходимо. Схід, захід, північ, південь – абсолютно всі напрямки будуть покриті», – запевнив Криклій.

Джерело informator
Події Відео 29 вересня 2022

Зберігали близько п’яти тонн прекурсорів для виготовлення наркотичних засобів: у Києві перед судом постане злочинна організована група

Поліцейські скерували до суду обвинувальний акт щодо 12-ти членів злочинної організації, які збували наркотичні та психотропні речовини по всій Україні