Велика Британія шукає можливості закупити скраплений газ у США – Bloomberg

23 вересня 2022
 Велика Британія шукає можливості закупити скраплений газ у США – Bloomberg

Велика Британія намагається укласти довгострокові контракти на постачання скрапленого природного газу з американськими постачальниками, оскільки високі ціни на енергоносії в Європі загрожують економіці не лише цієї зими

Про це повідомляє видання Bloomberg з посиланням на інформовані джерела.

За даними джерел, урядова група з енергопостачання шукає пропозиції від експортерів СПГ до США для постачання терміном до 20 років. Переговори з американськими постачальниками скрапленого газу ще на ранній стадії.

Видання зазначає, що Велика Британія намагається укласти контракти на додаткові постачання газу в період, коли інші європейські країни також намагаються диверсифікувати свої джерела палива в довгостроковій перспективі.

Велика Британія не залежить від російського газу, але конкуренція за енергоносії в ЄС також впливає на здатність країни справлятися з енергокризою, зазначає видання.

"Очевидно, що уряд Трас займається цим питанням на високому урядовому рівні, щоб зафіксувати довгострокові постачання за доступними цінами, як і німці", – цитує видання президента американської галузевої лобістської групи LNG Allies Фреда Хатчісона.

За його словами, іншим європейським країнам краще діяти швидко, оскільки запаси зрідженого газу у США майже розпродано.

Приватна компанія Великої Британії збільшила закупівлю ЗПГ після вторгнення Росії в Україну. Зокрема, енергокомпанія Centrica Plc підписала угоду про купівлю газу у норвезької Equinor ASA, а у серпні – в американської компанії Delfin Midstream.

Очікується, що експорт газу Газпрому до Європи скоротиться приблизно на третину у 2022 році через війну Росії проти України, а також збільшення постачань зрідженого газу до ЄС.

Дослідження показує, що цього року уряди країн Європи виділили майже 500 млрд євро, щоб захистити громадян та компанії від різкого зростання цін на газ та електроенергію. Велика Британія витратить 178 млрд євро.

У вересні в уряді Великої Британії пропонували на два роки заморозити тарифи на газ та світло через високі ціни на енергоносії.

Джерело LIGA.Бізнес
Події Відео 29 вересня 2022

Зберігали близько п’яти тонн прекурсорів для виготовлення наркотичних засобів: у Києві перед судом постане злочинна організована група

Поліцейські скерували до суду обвинувальний акт щодо 12-ти членів злочинної організації, які збували наркотичні та психотропні речовини по всій Україні