З 1 серпня в Україні очікується підвищення тарифів – Розенко

06 липня 2021
 З 1 серпня в Україні очікується підвищення тарифів – Розенко

Регулятор з тарифів встановив цінові обмеження, нижче за які учасники ринку не можуть встановлювати ціни на послуги

Ці дії є грою монополістів на ринку електроенергії на користь певних олігархічних компанії. Така ситуація показує бездіяльність влади, Антимонопольного комітету та підтверджують мовчання уряду.

Про це в ефірі “Прямого” заявив віцепрем’єр-міністр України 2016-2019 років Павло Розенко.Українцям нічого доброго у цій ситуації чекати не варто. Українцям варто вчергове при владі Володимира Зеленського затягати паски. Адже, судячи з усього, все йде до того, що з 1 серпня будуть суттєво підвищені ціни на електроенергію. Тому відповідних рішень влади і чергових сльозливих відосиків про те, як вони дбають про український народ, – зазначив він

Підвищення цін на електроенергію може призвести до підвищення цін на житло, комунальні послуги та, насамперед, продукти харчування. Споживчі настрої падають і через це люди купуватимуть менше.

На думку Розенка державне регулювання цін не є кращим виходом із ситуації. Адже це призводить до інфляції та до того, що певні групи товарів зникнуть з полиць.

Розенко також переконаний, що варто повертатися до старої системи субсидій. Адже попередня влада прийняла її для того, щоб українцям було легше сплачувати житлово-комунальні послуги.

Джерело informator