Обох чоловіків вдалося врятувати. Мотиви їхнього вчинку поки невідомі

На Південному мосту у Києві двоє чоловіків хотіли кинутися у воду. Одному це вдалося, іншого перед стрибком встигли схопити патрульні поліцейські, повідомляє прес-служба поліції Києва у Facebook.

На спецлінію 102 столичної поліції від перехожого надійшло повідомлення про те, що на Південному мосту за перилами стоїть невідомий та погрожує стрибнути у річку Дніпро. На місце прибули екіпаж працівників полку поліції особливого призначення № 1, співробітники річкової поліції та Державної служби з надзвичайних ситуацій. 
 
0

Через інцидент правоохоронцям довелося обмежити рух транспорту на мосту.

«Оскільки ситуація у будь-який момент могла вийти з-під контролю, ми прийняли рішення, що один із нас буде вести перемовини та заспокоювати, а інший спробує схопити за руку та не дати впасти. За кілька хвилин нам вдалося перемістити 22-річного молодика на безпечну ділянку, після чого перебували разом із ним до приїзду лікарів» — розповів заступник командира взводу полку особливого призначення № 1 ГУНП у м. Києві Олександр Бабчук.

Згодом до поліцейських звернулись водії, які проїжджали повз, і повідомили, що за кілька метрів з цього ж мосту впав ще один чоловік.

«Ми одразу підійшли до місця орієнтовного падіння та скоординували рятувальників, які на службовому катері врятували 37-річного громадянина з води. У подальшому чоловіка передали лікарям швидкої допомоги, які госпіталізували його у стаціонар», — зазначив Бабчук.