З України до Китаю відправився перший контейнерний поїзд

29 вересня 2021
 З України до Китаю відправився перший контейнерний поїзд

Перший вантажний контейнерний поїзд з України до Китаю відправився 28 вересня з київської залізничної станції «Ліски»

На станцію призначення поїзд має прибути через 18 днів. Поїзд Україна - Китай є частиною міжнародного вантажного залізничного сполучення Китай - Європа. За 10 років його існування за цим маршрутом було відправлено понад 50 тис. поїздів.

У заході з нагоди запуску поїзда Україна - Китай взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Китаю в Україні Фань Сяньжун, перший заступник міністра інфраструктури України Василь Шкураков, заступник міністра економіки Михайло Лев, голова державної митної служби Павло Рябікін, голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька, в. о. голови правління АТ "Укрзалізниця" Олександр Камишин, Президент торгово-промислової палати Геннадій Чижиков та інші.

Як повідомлялося, контейнерні поїзди між Китаєм і Україною почали курсувати на регулярній основі в липні 2020 року. Всього з цього моменту в Україну було відправлено 52 поїзда. До сьогодні контейнерні поїзди курсували тільки з Китаю в Україну.

Джерело ukrinform
Події Відео 24 листопада 2022

Семеро столичних кінологів зі службовими собаками успішно пройшли навчання та отримали профільні сертифікати

Тепер правоохоронці разом зі своїми чотирилапими напарниками нестимуть службу не лише у столиці, а й у різних регіонах України