За випадкове вбивство під час сексу суд призначив 5 років умовно

16 грудня 2021
 За випадкове вбивство під час сексу суд призначив 5 років умовно

Солом’янський районний суд Києва за вбивство через необережність звільнив чоловіка від відбуття покарання з іспитовим строком

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 13 грудня.

У листопаді минулого року в вечірній час неподалік залізничної станції «Караваєві Дачі» обвинувачений зустрів раніше наглядно знайому. Він попрямував до неї додому для подальшого спільного вживання алкогольних напоїв.

Чоловік та жінка вступили в інтимну близькість природним шляхом близько 2-х разів. Близько опівночі гість запропонував анальний секс і господиня добровільно погодилась. Жінка знаходилась спиною до коханця, стоячи на колінах та ліктях, підігнувши їх під себе. Під час статевого акту, чоловік почав утримувати праву та ліву руку жінки за спиною, а голова її цей час лежала на подушці.

В якийсь момент чоловік своєю рукою закрив коханці носа та рота. Вдовольнивши свої потреби, обвинувачений відпустив жінку, коли вона тяжко дихала, і вийшов на кухню. Та, повернувшись, побачив, що партнерка вже не подає ознак життя, а з рота в неї тече кров.

Гість викликав швидку допомогу та поліцію. Медики констатували, що жінка померла внаслідок удушення через закриття отворів носа та рота.

Чоловік розкаювався і, як з’ясувалося, знав, що в потерпілої проблеми з легенями, але не бажав її смерті.

Суд обмежив дослідження доказів допитом обвинуваченого і переконався, що він винен у вбивстві з необережності.

Обставинами, що пом’якшують покарання обвинуваченого, є перше притягнення до кримінальної відповідальності, щире розкаяння у скоєному, сприяння розслідуванню, тяжкі сімейні обставини, а саме, що чоловік доглядає матір, яка не має можливості самостійно рухатись.

Суд призначив 5 років позбавлення волі, звільнивши засудженого від відбуття покарання з іспитовим строком 3 роки.

 

Джерело cripo.com
Відео 16 травня 2022

Іван Вигівський про роботу столичних поліцейських у ефірі спільного телемарафону

14 травня, очільник поліції Києва розповів про роботу столичних поліцейських у ефірі спільного телемарафону #UAразом