Завод з виробництва штучних футбольних полів через кризу переїжджає до Краматорська

18 травня 2020
 Завод з виробництва штучних футбольних полів через кризу переїжджає до Краматорська

Відкритий в кінці 2017 року завод з виробництва штучного покриття для футбольних полів «ФФУ Продакшн» переїжджає з Київської області до Краматорська

Сьогодні завод переживає кризу, завантаження мінімальне.

Про це написав у себе на сторінці в Facebook народний депутат Максим Єфімов. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Ukraine News.

Він повідомив, що за кілька років роботи завод виконав десятки замовлень та побудував для Києва сучасні футбольні майданчики.

“Завод виконав десятки замовлень і побудував в Києві сучасні міні-майданчики для гри в футбол найвищої якості. Через два роки експлуатації ці поля виглядають як нові. І незважаючи на всі політичні інтриги навколо підприємства, його творцям і колективу є чим пишатися”, – написав він.

Єфімов зазначив, що сьогодні завод переживає кризу, завантаження мінімальне.

“Підприємство останнім часом працювало тільки на мінімум своїх можливостей. Я можу змінити ситуацію і маю величезне бажання це зробити”, – написав народний депутат. 

Максим Єфімов повідомив, що сьогодні завод знаходиться в процесі переїзду до Краматорська та незабаром розпочне виробництво штучних футбольних полів.

“Зараз ми завершуємо ще ряд формальних процедур по переїзду підприємства в Краматорськ, йде документальна робота. А в найближчому майбутньому на вітчизняному підприємстві світового зразка, в моєму рідному Краматорську, ми будемо виробляти та будувати. Будемо створювати для наших дітей і дорослих якісні та безпечні умови для занять футболом”, – підкреслив він.

Джерело uprom.info
Події Відео 24 листопада 2022

Семеро столичних кінологів зі службовими собаками успішно пройшли навчання та отримали профільні сертифікати

Тепер правоохоронці разом зі своїми чотирилапими напарниками нестимуть службу не лише у столиці, а й у різних регіонах України