Збройні Сили України відпрацьовують нову тактику застосування Bayraktar TB2 та "Джевелінів"

25 листопада 2021
 Збройні Сили України відпрацьовують нову тактику застосування Bayraktar TB2 та "Джевелінів"

Такі вправи були частиною широкомасштабних маневрів на полігоні "Широкий Лан"

Збройні Сили України провели на полігоні "Широкий лан" інструкторсько-методичне заняття, провідна тема якого – відпрацювання нової тактики застосування безпілотних комплексів Bayraktar TB2 та протитанкових ракетних систем Javelin у бойових умовах, в умовах ночі та поганої видимості.

Про це повідомляє прес-служба Генерального штабу Збройних Сил України із посиланням на Головнокомандувача ЗСУ генерал-лейтенанта Валерія Залужного.

1

Безпілотник Bayraktar TB2 Збройних Сил України, фото ілюстративне

Відзначається, що інструкторсько-методичне заняття на полігоні “Широкий лан” відбувається в рамках підбиття підсумків діяльності Збройних Сил України за 2021 рік.

При цьому воєнно-політичне керівництво України ставить перед собою завдання "сформувати єдині погляди на організацію та проведення заходів підготовки військ у 2022 навчальному році", з урахуванням досвіду Збройних сил України та наших країн-партнерів. 

22
Пара винищувачів Су-27 Повітряних Сил, що прикривали небо над "Широким ланом", фото - прес-служба Генерального штабу ЗСУ

Як свідчать фото, прикріплені до повідомлення прес-служби Генерального штабу ЗСУ, під час маневрів на "Широкому лані" Збройні Сили України відпрацьовували застосування усіх можливих родів військ та засобів ураження.

Зокрема, "в об’єктив" потрапили літаки Су-27 тактичної авіації Повітряних Сил, розрахунки реактивної артилерії та піхотинці, що відпрацьовували ведення бою за допомогою системи Lazertag.

3

Джерело Defense Express
Відео 05 грудня 2021

У програмі «З Осуховським по-чесному» Олександр Ярмола: про розстріляне відродження, Чорнобиль, Гайдамаки

У програмі «З Осуховським по-чесному» Олександр Ярмола - український музикант, вокаліст, автор текстів, засновник та лідер козак-рок гурту «Гайдамаки»