«Здорова Україна: до 2023 року планують збудувати 10 тисяч спортмайданчиків

28 вересня 2021
 «Здорова Україна: до 2023 року планують збудувати 10 тисяч спортмайданчиків

У межах програми Президента Володимира Зеленського «Здорова Україна» до кінця 2022 року передбачене будівництво 10 тисяч спортивних майданчиків

Про це повідомляє Офіс Президента.

В рамках програми триває реалізація проєкту «Активні парки – локації здорової України», який має на меті створення умов для фізичної активності громадян та популяризації здорового способу життя серед українців.

Зокрема проєкт передбачає створення в українських містах локацій «активний парк» і «спортивний майданчик».

Близько 100 «активних парків» уже відкриті в різних куточках України, а до кінця року з’явиться ще близько 600 активних локацій.

Кожен «активний парк» оснащений QR-кодами, завдяки яким відвідувач має змогу провести тренування будь-якої складності, обравши власного тренера серед зірок естради, кінематографу, професійних спортсменів, або провести тренування з Президентом України.

Також у межах проєкту розпочинається встановлення спортивних майданчиків, які будуть фактично в кожному дворі, – передбачається будівництво 10 тисяч таких об’єктів до кінця 2022 року.

Заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко зауважив, що, за статистикою, 73% громадян України не займаються фізичними вправами через відсутність доступної сучасної й безкоштовної спортивної інфраструктури. Середня тривалість життя українців становить 63 роки у чоловіків і 73 роки у жінок, і за цими показниками Україна посідає 115-те місце у світі.

«Ця програма Президента орієнтована на всі вікові категорії та групи населення. Ми хочемо, щоб якомога більше наших громадян були залучені до регулярних занять спортом. Щоб зміцнювалося здоров’я українців та знижувалися показники захворювань, що виникають через недостатню фізичну активність. Щоб покращувалися якість та тривалість життя наших людей», – заявив Тимошенко.

22 червня Президент Зеленський презентував загальнонаціональну програму «Здорова Україна», метою якої є досягнення довшої тривалості життя українців.

Для реалізації програми у 2021 році відібрано 6 областей, де облаштують спортивні майданчики (Луганська, Донецька, Запорізька, Полтавська, Дніпропетровська та Харківська).

Джерело ukrinform
Події Відео 24 листопада 2022

Семеро столичних кінологів зі службовими собаками успішно пройшли навчання та отримали профільні сертифікати

Тепер правоохоронці разом зі своїми чотирилапими напарниками нестимуть службу не лише у столиці, а й у різних регіонах України