Зеленський бачить зближення України та ЄС як двосторонній процес

08 липня 2021
 Зеленський бачить зближення України та ЄС як двосторонній процес
 

Президент України Володимир Зеленський заявив, що процес зближення України та Європейського Союзу має бути двостороннім

"Зближення України та ЄС має бути дорогою з двостороннім рухом. Адже не тільки європейська інтеграція робить Україну сильнішою. Сильна Україна зробить сильнішим Європейський Союз", - заявив Зеленський, виступаючи на вступній сесії "Сильна Україна в сильній європейській і євроатлантичній родині" під час 4-ї Міжнародної конференції з питань реформ в Україні, що відбувається у Вільнюсі.

Він подякував Литві за те, що вона стала першою державою ЄС, яка визнала європейську перспективу України у двосторонній декларації в березні цього року.

Зеленський також зазначив, що "є ще низка держав ЄС, які також офіційно підтвердили готовність підтримати Україну, тільки-но Україна подасть заявку на членство".

"Із кількома країнами ми завершуємо узгодження текстів декларацій. Але я переконаний, що тих, то підтримує Україну, набагато більше. І саме в цьому, на мій погляд, Євросоюз має продемонструвати свою відданість цінностям і принципам. Замість розмов про відновлення самітів ЄС-Росія давайте краще фіксувати європейську перспективу України", - сказав він.

Події Відео 12 серпня 2022

12 тисяч доларів США за незаконний перетин кордону військовозобов’язаними: київські поліцейські викрили адвокатку в організації злочинної схеми

Правопорушниця організувала виїзд за кордон чоловіків призовного віку шляхом надання їм підроблених довідок військово-лікарської комісії з фіктивним діагнозом хвороби