Зеленський подякував Байдену та Сунаку за підтримку України

26 грудня 2022
 Зеленський подякував Байдену та Сунаку за підтримку України

Президент України висловив вдячність своєму американському колезі Джо Байдену та премʼєр-міністрові Великої Британії Ріші Сунаку за підтримку нашої держави

Зі словами вдячності до двох лідерів Зеленський звернувся у Твіттері.

«Дякую, президенте Сполучених Штатів. Для мене було честю відвідати США звернутися до американського народу та Конгресу, зустрітися з лідером країни, яка допомагає нам вистояти. І перемогти!», - написав глава української держави.

Screenshot 2

За словами Зеленського, цей візит показав, що наші держави разом стоять на стороні добра, демократії та справедливості - і разом творять майбутнє.

Президент України також подякував Ріші Сунаку і всьому британському народу.

Screenshot 3

«Ми відчуваємо вашу підтримку. Ми відчуваємо світло і тепло ваших сердець. Світло завжди долає темряву. Тож разом ми переможемо зло і відновимо мир в Україні, Європі та світі. Веселого Різдва Христовим, друзі!».

Як повідомлялося, Президент України висловив вдячність американському Конгресу та його представникам за ухвалення бюджету, який містить багатомільярдну підтримку нашої держави.

Джерело Укрінформ
Події Відео 02 лютого 2023

Ігор Клименко: Ці хлопці – справжні захисники майбутнього нашої держави

На цьому виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ України наголосив сьогодні, 1 лютого, під час урочистого нагородження 100 найкращих працівників системи МВС та юних рятівників, які першими прийшли на допомогу постраждалим внаслідок авіакатастрофи у Броварах