Зеленський поговорив із Трасс про російські "референдуми" й подальшу підтримку України

29 вересня 2022
 Зеленський поговорив із Трасс про російські "референдуми" й подальшу підтримку України

Прем’єр-міністерка Великої Британії Ліз Трасс у середу провела телефонну розмову з президентом Володимиром Зеленським – говорили зокрема про так звані референдуми на окупованих територіях України

Про це повідомили в офісах Зеленського й Трасс.

За словами глави держави, він очікує "на лідерство Лондона і в реакції на російські псевдореферендуми": "Відповіддю має бути лише посилення військової та фінансової підтримки України".

Своєю чергою, згідно з повідомленням британської сторони, Трасс дала зрозуміти, що Лондон ніколи не визнає спроби Росії анексувати суверенну територію, а "Україна може розраховувати на підтримку Великої Британії доти, доки Путін не зазнає поразки".

Президент України подякував британській співрозмовниці за підтримку, зокрема в межах Генеральної Асамблеї ООН, а Трасс подякувала українській стороні за сприяння звільненню п’ятьох британських громадян із полону Росії.

Також Зеленський і Трасс обговорили, як Київ і Лондон можуть співпрацювати для забезпечення довгострокових поставок газу в Україну, й домовилися підтримувати зв’язок у найближчому майбутньому.

Раніше, як повідомлялося, Зеленський провів телефонні розмови з главами Канади, Туреччини й Німеччини, які стосувалися псевдореферендумів на окупованих територіях України та подальшої співпраці.

Події Відео 24 листопада 2022

Семеро столичних кінологів зі службовими собаками успішно пройшли навчання та отримали профільні сертифікати

Тепер правоохоронці разом зі своїми чотирилапими напарниками нестимуть службу не лише у столиці, а й у різних регіонах України