Зеленський закликав парламент Франції визнати Росію державою-спонсором тероризму

30 вересня 2022
 Зеленський закликав парламент Франції визнати Росію державою-спонсором тероризму

Президент України Володимир Зеленський закликав французький парламент ухвалити рішення про визнання Росії державою-спонсором тероризму

Про це він сказав під час зустрічі у Києві з представниками делегації Національних зборів Франції на чолі з головою Яель Брон-Піве, повідомила пресслужба глави держави.

Основну увагу під час зустрічі приділили незаконному проведенню псевдореферендумів на тимчасово окупованих територіяхУкраїни та реакції світу на це.

"Своєю агресивною політикою Росія продовжує штучні референдуми, і тут дуже важливо, щоб усі наші партнери, усі лідери цивілізованого світу і, безумовно, Франція, підтримали Україну та максимально жорстко засудили ці фейкові референдуми", – сказав Володимир Зеленський.

Президент зазначив, що українська сторона розраховує на посилення санкцій ЄС та якнайшвидше, синхронізоване з незаконними рішеннями РФ схвалення восьмого санкційного пакету, що має бути набагато потужнішим за попередні.

У межах зустрічі окремо приділили увагу питанням важливої комплексної допомоги, яку Франція надає Україні - безпекової, дипломатичної, політичної та фінансової.

Напередодні 90-х роковин Голодомору Зеленський закликав французький парламент визнати цю трагедію актом геноциду українського народу.

Раніше президент США Джо Байден заявив, що не підтримує визнання Росії державою-спонсором тероризму.

Речниця Білого дому Карін Жан-П’єр заявила, що проголошення Росії державою-спонсором тероризму з боку США може призвести до послаблення підтримки України та нашкодити гуманітарним зусиллям.

Події Відео 24 листопада 2022

Семеро столичних кінологів зі службовими собаками успішно пройшли навчання та отримали профільні сертифікати

Тепер правоохоронці разом зі своїми чотирилапими напарниками нестимуть службу не лише у столиці, а й у різних регіонах України