Зеленський зустрівся з міністрами оборони Данії та Естонії

14 вересня 2022

Президент України Володимир Зеленський зустрівся в Києві з міністрами оборони Данії Мортеном Бедскоу та Естонської Республіки Ханно Певкуром

Відео із зустрічі глава Української держави оприлюднив у Телеграмі.

Зеленський зазначив, що Данія та Естонія потужно підтримують Україну на всіх етапах боротьби з російською агресією, зокрема постачаючи необхідну зброю для деокупації українських територій. Президент України наголосив, що від зміцнення української армії залежить не лише стійкість і витривалість нашої держави, а й безпека всієї Європи.

"Дякую міністру оборони Данії Мортену Бедскоу та міністру оборони Естонії Ханно Певкуру за зустріч і послідовну підтримку України!", – додав він.

У пресслужбі глави держави зазначили, що під час зустрічі Зеленський окремо подякував Естонії за виділення Україні допомоги в розмірі 0,8% ВВП цієї країни. "Ви підтримали нас дуже потужно. Це приклад маленької за розміром країни, яка є великою державою. Я і український народ надзвичайно вдячні за це", – сказав Зеленський.

Він також відзначив вагомий внесок Данії у посилення оборонних спроможностей України шляхом надання необхідної допомоги та створення нового дієвого формату – конференції союзників з підтримки України в Копенгагені.

Глава держави наголосив на важливості подальшої допомоги українській армії з боку Естонії та Данії. "Зміцнення нашої армії безпосередньо зброєю стало для нас найбільшим пріоритетом. Від цього залежить стійкість і витривалість нашої держави, безпека у Європі. Надзвичайно важливо, що ви посилюєте Україну в безпековому та військовому вимірі, постачаючи нам таку необхідну саме зараз зброю для деокупації наших територій", - підкреслив він.

У цьому контексті під час зустрічі було наголошено на тому, що нині Україна бореться не лише за свою свободу, а й за майбутнє всієї Європи.

Окремо Президент подякував керівництву Данії та Естонії за гостинний прийом і допомогу українцям, які були змушені залишити Україну через війну.

Як повідомлялось, 24 лютого російська федерація розпочала новий етап війни проти України – повномасштабне вторгнення. російські загарбники обстрілюють та бомбардують мирні міста й села України, катують і вбивають мирне населення. Сили оборони України чинять запеклий опір російським загарбникам.

Джерело Укрінформ
Події Відео 24 листопада 2022

Семеро столичних кінологів зі службовими собаками успішно пройшли навчання та отримали профільні сертифікати

Тепер правоохоронці разом зі своїми чотирилапими напарниками нестимуть службу не лише у столиці, а й у різних регіонах України