Зеленський зустрівся з міністром оборони Польщі

13 липня 2022

У майбутньому відносини між Україною та Польщею розвиватимуться, і країни ще більше зближуватимуться

Про це сказав Президент Володимир Зеленський під час зустрічі з віцепрем’єр-міністром, міністром національної оборони Республіки Польща Маріушем Блащаком, повідомляє пресслужба Офісу Президента.

«Міністерство оборони Польщі підтримує українську армію, міцність Збройних сил України. Це підтвердження того, що ми разом у нинішній складній ситуації – у цій трагедії, яка відбувається зараз в Україні через російську агресію», – сказав під час зустрічі Зеленський.

Він висловив переконання, що в майбутньому, вже в мирний час, відносини між Україною та Польщею розвиватимуться, і країни ще більше зближуватимуться.

Глава держави також упевнений у посиленні оборонної співпраці двох держав.

Окремо Зеленський від імені українського народу та від себе особисто подякував Польщі за підтримку громадян України, які знайшли на території сусідньої країни прихисток від повномасштабної російської війни.

Зі свого боку Блащак подякував Зеленському та всьому українському народові за стійкість у протистоянні агресору. «Дякую, пане Президенте, за вашу позицію, тому що свобода й незалежність України – це свобода й незалежність Польщі. Дякую, що бережете нас», – сказав віцепрем’єр-міністр.

Як повідомлялося, Президент України подав до Верховної Ради законопроєкт про правові та соціальні гарантії для громадян Польщі в Україні та присвоїв Перемишлю почесну відзнаку "Місто-рятівник".

Джерело Укрінформ
Події Відео 29 вересня 2022

Зберігали близько п’яти тонн прекурсорів для виготовлення наркотичних засобів: у Києві перед судом постане злочинна організована група

Поліцейські скерували до суду обвинувальний акт щодо 12-ти членів злочинної організації, які збували наркотичні та психотропні речовини по всій Україні