Зеленський зустрівся з прем’єром Бельгії, той пообіцяв нову допомогу

28 листопада 2022
 Зеленський зустрівся з прем’єром Бельгії, той пообіцяв нову допомогу

Глава бельгійського уряду Адександр де Кроо прибув у суботу до Києва та пообіцяв нову допомогу Україні

Про це він розповів у своєму Twitter.

"Приїхав до Києва. Після важких бомбардувань останніх днів ми підтримуємо народ України. Більш ніж будь-коли раніше. Попереду холодні зимові місяці, Бельгія надає нову гуманітарну та військову допомогу", - зазначив глава уряду Бельгії, опублікувавши фото зустрічі з Володимиром Зеленським.

Screenshot 4

За підсумками зустрічі Володимир Зеленський заявив, що Бельгія готова надати Україні генератори та інше необхідне енергообладнання.

Це перший візит прем’єр-міністра Бельгії в Україну з 24 лютого. Де Кроо супроводжує міністр закордонних справ Хаджа Лябіб, довкола якої раніше розгорівся дипломатичний скандал через візит у Крим. У пісумку Лябіб визнала, що порушила українські закони, та попросила вибачення.

Де Кроо прибув у день саміту з глобальної продовольчої безпеки, на якому кілька країн і Європейський союз зобов'язуються надати значні суми, щоб доставити українське зерно до найбідніших країн світу.

Події Відео 02 лютого 2023

Ігор Клименко: Ці хлопці – справжні захисники майбутнього нашої держави

На цьому виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ України наголосив сьогодні, 1 лютого, під час урочистого нагородження 100 найкращих працівників системи МВС та юних рятівників, які першими прийшли на допомогу постраждалим внаслідок авіакатастрофи у Броварах