Другого червня відбувся одноденний робочий візит до Берліна української делегації, до складу якої увійшли 4 політики, які безпосередньо займаються питанням мирного врегулювання на Донбасі. Було порушено широке коло питань – від двосторонньої співпраці до, і це було основним, розблокування в просуванні Мінського процесу, а також зроблено особливий акцент на темі деокупації Криму