Блискавка влучила в машину з дітьми під час руху (відео)

07 липня 2021

Блискавка влучила в позашляховик Jeep. У цей час в автомобілі перебували люди

У мережі опублікували відео, що зняли на відеореєстратор на одній з трас американського штату Канзас під час грози. На кадрах чорний Jeep Grand Cherokee пригальмовує перед перехрестям, щоб зробити поворот. Несподівано у позашляховик б'є блискавка, повністю знеструмлюючи транспортний засіб.

У момент інциденту в Jeep Grand Cherokee перебувала подружня пара з двома дітьми, які й не могли припустити, що їх позашляховик стане центром тяжіння потужного природного розряду.

На щастя, кузов автомобіля спроектований таким чином, що в разі удару блискавки, він являє собою аналог клітки Фарадея, яка розподіляє електричний розряд, направляючи його в землю.

Завдяки такій конструкції пасажири позашляховика залишилися неушкодженими і відбулися легким переляком. Однак після удару блискавки Jeep Grand Cherokee відразу ж зупинився, а його стоп-сигнали миттєво згасли. Величезна напруга вивело з ладу електроніку автомобіля, яку власнику позашляховика, ймовірно, доведеться повністю замінити.

Джерело glavcom
Відео 05 грудня 2021

У програмі «З Осуховським по-чесному» Олександр Ярмола: про розстріляне відродження, Чорнобиль, Гайдамаки

У програмі «З Осуховським по-чесному» Олександр Ярмола - український музикант, вокаліст, автор текстів, засновник та лідер козак-рок гурту «Гайдамаки»