Головний тренер білоруського "Торпедо-БєлАЗа" Юрій Пунтус розповів про перехід півзахисника Ліпе Велозу зі "Львова"
Про це повідомляє XSport. "Ліпе довелося втекти зі Львова, – зазначив білоруський тренер. – Там йому було нестерпно важко перебувати. Він півроку взагалі не грав, але я знав, кого беру".
"Його команді доводилося їздити на тури на автобусі. Україна – це не Білорусь. Це дорога по 20-25 годин. Плюс не "балували" харчуванням. І невиплата зарплат. Він вирішив, що безкоштовно і голодним там немає чого сидіти", – підсумував Пунтус.
Ліпе вже встиг забити три м'ячі в чемпіонаті Білорусі.
Його орендувало "Торпедо" до кінця року.