Мати шістьох  дітей встромила ніж у співмешканця: поліція Київщини відкрила кримінальне провадження

07 грудня 2021

Щоб уникнути відповідальності, подружжя  намагалось видати інцидент за напад незнайомців 

В ніч з 3 на 4 грудня у місті Боярка між цивільним подружжям виникла сварка, під час якої 50-річна жінка вдарила ножем свого 69-річного співмешканця. Побутовий конфлікт, який переріс у бійку, став наслідком тривалих непорозумінь у родині.

Після приїзду правоохоронців на місце події чоловік намагався переконати поліцію, що у під’їзді на нього напала група осіб через те, що він зробив їм зауваження. Жінка ж вимагала знайти нападників.

 Втім, під час з’ясування поліцейськими усіх обставин, жінка визнала свою провину і зізналась, що  била з необачності та жалкує про скоєне. 

Відомо також, що співмешканці проживають разом 27 років та виховують 4 спільних неповнолітніх дітей.

Поліцейські відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає ув’язнення на строк від п’яти до восьми років.