Міноборони: коронавірус вдалося не допустити в зону операції Об'єднаних сил

06 травня 2020
 Міноборони: коронавірус вдалося не допустити в зону операції Об'єднаних сил

Ситуація з Covid-19 у Збройних силах України покращилася

У районі проведення операції Об'єднаних сил на Донбасі немає хворих на коронавірус українських військовослужбовців.

Про це повідомив у Facebook міністр оборони Андрій Таран.

«Станом на сьогодні нам вдалося не допустити потрапляння коронавірусу до району проведення операції Об'єднаних сил  — і це найголовніше», - заявив очільник Мінобороони.

Він зазначив, що ситуація з Covid-19 у Збройних силах України покращилася.

«У восьми військовослужбовців з Харкова попередні позитивні тести на коронавірусну інфекцію виявилися помилковими. Тому в даний час загальна кількість хворих навіть знизилася», - заявив міністр.

Він також додав, що кожен день люди одужують після захворювання коронавірусом.

«Більшість випадків захворювання цією хворобою пов'язана з тим, що військовослужбовці спілкуються з цивільним населенням, серед якого є випадки захворювання», - додав Таран.

5 травня повідомлялося, що в українській армії на Covid-19 хворіють майже 40 військових.

Джерело glavcom