Київська область отримає 1 млрд грн на першочергові заходи з підготовки до наступного опалювального сезону. Відповідне рішення про виділення коштів на реалізацію регіональних планів стійкості було ухвалено сьогодні на засіданні Уряду на чолі з Премʼєр-міністеркою Юлією Свириденко