Спалах коронавірусу у Вишневому: мешканці почали тікати з гуртожитку через вікно

23 квітня 2020
 Спалах коронавірусу у Вишневому: мешканці почали тікати з гуртожитку через вікно

Сотні мешканців гуртожитку у Вишневому Київської області заблокували через спалах коронавірусу, дехто тікає через вікно

Бійці Нацгвардії почали забезпечувати карантинні заходи у Вишневому Київської області, де напередодні в гуртожитку зафіксували спалах коронавірусу.

«Через вікна тікають. Тому що не можуть собі купити їжі, їх там заблокували у цих корпусах», — розповів очевидець, який бачив, як тікали мешканці гуртожитку.

Водночас один із мешканців будинку пішов на нічну зміну, а вранці вже не зміг потрапити додому.

«Прийшов додому, а тут така історія, що мене не пускають. Сказали, якщо ви зайдете, то два тижні звідси не вийдете», — розповів він.

22 квітня в гуртожитку в місті Вишневе Київської області, де зафіксовано спалах коронавірусу, виявили ще 11 випадків COVID-19, серед них шість дітей. Всього в гуртожитку щонайменше 48 заражених.

Сьогодні закінчать тестувати на коронавірус мешканців гуртожитку, яке стало епіцентром спалаху хвороби у Вишневому під Києвом. Про це  розповів заступник голови міста Майсурадзе Георгій.

“Встановлено, що там на сьогоднішній день знаходиться 216 осіб, 90 сімей. Позавчора протестували 49, вчора протестували 72, сьогодні в обід будемо тестувати всіх, хто залишився”, – розповів він.

Сьогодні навколо гуртожитку збільшили обмежувальну зону, до гуртожитку підходять волонтери з місцевого населення, передають засоби захисту, дезінфекції, продукти.

“Вчора вранці закрили весь гуртожиток, це близько 250 осіб. Потрібно забезпечити всіх людей продуктами харчування. Тільки мені подзвонили і сказали, що виникла проблема з питною водою. Є 6-місячна дитина, якому потрібні памперси і продукти харчування”, – розповіла волонтерка Людмила Мартиненко.

Вона повідомила, що спеціальні служби почали сьогодні дезінфекцію гуртожитку, хоча це слід було робити ще 14 квітня, адже 16 квітня вже було відомо про 7 випадках хвороби, один з яких був летальним.

Раніше серед мешканців гуртожитку підтвердили лабораторно 12 випадків зараження, 2 людини вже померли, після цього міська влада почали поголовне тестування всіх мешканців будинку, і з перших 50 мешканців інфекцію виявили у 26 осіб.

Джерело newsonline