Столичні поліцейські затримали чоловіка за грабіж у під’їзді багатоповерхівки на Оболоні

13 березня 2026
 Столичні поліцейські затримали чоловіка за грабіж у під’їзді багатоповерхівки на Оболоні

Зловмисник звинуватив сусіда у вигаданому пошкодженні двірника на його автомобілі, накинувся на нього із кулаками та відібрав мобільний телефон. За вчинене йому загрожує до десяти років позбавлення волі

До Оболонського управління поліції надійшло повідомлення від чоловіка про те, що у під’їзді будинку на проспекті Дмитра Павличка на нього напав сусід.

Правоохоронці встановили, що до 54-річного чоловіка на сходовому майданчику підійшов сусід, який звинуватив його у пошкодженні двірника свого автомобіля та почав вимагати 1500 гривень. Коли обурений безпідставним звинуваченням киянин відмовився сплатити кошти, зловмисник декілька разів ударив потерпілого, відібрав у нього мобільний телефон та втік з місця події.

Оперативники встановили, що до злочину причетний 53-річний місцевий мешканець та упродовж лічених годин разом із патрульними поліцейськими затримали його біля одного з торгівельних центрів.

Правоохоронці затримали нападника у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Встановлено, що викрадений телефон чоловік продав своєму знайомому та наразі слідчі вилучили його.

Фігуранту повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України – грабіж, вчинений в умовах воєнного стану. Санкція статті передбачає до десяти років позбавлення волі.