Кабмін планує зосередитися на ремонті доріг у прифронтових регіонах
В Україні завершено першочергові планові ремонтні роботи на дорогах національного та міжнародного значення після зими. Про це повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко.
"Відремонтовано 14 млн м² дорожнього полотна – це найвищий показник за весь період повномасштабного вторгнення", – написала вона.
Надалі ремонтні роботи планують зосередити на дорогах у прифронтових регіонах, зокрема на автошляхах, що мають критичне значення для військової логістики та евакуації, додала Свириденко.
У Мінрозвитку зазначили, що серед маршрутів, де виконано найбільші обсяги робіт, траси
Віцепрем'єр з відновлення – міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба зазначив, що Кабмін разом з Генштабом ЗСУ визначає дороги, які є критично важливими для військової логістики, евакуації, гуманітарних перевезень та забезпечення громад поблизу фронту.
10 травня Свириденко заявляла, що до початку червня планували відремонтувати 10 млн квадратних метрів дорожного покриття.