9 січня окупанти цілили по Нікополю та селам Маргагецької і Мирівської громад
Пошкоджено приватні будинки та господарські споруди. В домівках потрощено дах та стіни, вилетіли шибки, понівечило фасади та газогони. Обірвано високовольтні лінії електромереж.
Поліцейські продовжують роботу на місцях обстрілів і встановлюють остаточні наслідки злочинів, вчинених збройними формуваннями окупантів на території району.
