У Дніпрі п’яний чоловік лякав жителів багатоповерхівки метровою змією

01 червня 2020
 У Дніпрі п’яний чоловік лякав жителів багатоповерхівки метровою змією
 
 
У Дніпрі 30 травня рятувальників викликали до однієї з багатоповерхівок у житловому масиві Тополь-3, бо там сидів чоловік з метровою змією
 
Про це повідомляє Держслужба з надзвичайних ситуацій.Після виклику на місце прибув підрозділ рятувальників, вони виявили, що «чоловік орієнтовно у стані алкогольного сп’яніння сидить поблизу багатоповерхівки та тримає на руках плазуна довжиною орієнтовно 1 метр».
 
«Співробітники аварійно-рятувального підрозділу за допомогою спеціального інструменту вилучили неотруйного плазуна у чоловіка та випустили на волю за межами міста», — йдеться у повідомленні.
 
Рятувальник з визволеною змією, Дніпро, 31 травня 2020 року
 
 
В «операції» з порятунку тварини брали участь 4 чоловіка особового складу ДСНС.