У Києво-Печерській лаврі зафіксували масове зараження священнослужителів коронавірусом

09 квітня 2020
 У Києво-Печерській лаврі зафіксували масове зараження священнослужителів коронавірусом

Братію Києво-Печерської лаври протестували на коронавірус COVID-19, результати показали масове інфікування священнослужителів

Про це повідомляють "Факти".

Як зазначається, з 44 духівників Києво-Печерської лаври 30 отримали позитивні результати тестів на коронавірус, які провели 4 квітня.

Раніше повідомлялося, що братії Києво-Печерської Лаври провели тестування на наявність COVID-19, а богослужіння звершуються у закритому режимі без допуску до храму вірян.

Нагадаємо, Православна Церква України почала виготовляти антисептики через пандемію коронавірусу.

Також священний Синод дав свої практичні настанови для єпископату, духовенства і вірних Православної Церкви України у зв’язку з оголошеною пандемією особливо небезпечної коронавірусної хвороби.

Джерело prm.ua