Австрія продовжить надавати Україні гуманітарну, фінансову та політичну підтримку, як і допомагатиме нашій державі на шляху до справедливого та стійкого миру
Про це федеральний канцлер Австрії Крістіан Штокер повідомив у соцмережі Х за результатами розмови з главою українського уряду Денисом Шмигалем.
"Щойно провів хорошу розмову з Прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем. Запевнив його у подальшій гуманітарній, фінансовій та політичній підтримці з боку Австрії", - йдеться у повідомленні.
Штокер також поінформував, що наступного тижня відбудеться візит до Києва австрійської бізнесової делегації високого рівня.
Австрійський канцлер підкреслив, що український народ "заслуговує на всеосяжний, справедливий та стійкий мир". "Ми підтримуватимемо кожен крок на шляху до цієї мети", - запевнив він.
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль та федеральний канцлер Австрії Крістіан Штокер у п’ятницю обговорили питання двостороннього економічного співробітництва та посилення санкційного тиску на РФ.