19 червня до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Бориспіль на жінку напали собаки
Правоохоронці попередньо встановили, що на подвір’ї за місцем проживання 79-річної жінки на неї напали дві собаки породи кане-корсо, які вибігли з території сусіднього домоволодіння.
На жаль, попри зусилля медиків, жінка від отриманих травм померла в лікарні.
Власницю собак затримано у процесуальному порядку.
Слідчі, за процесуального керівництва Київської обласної прокуратури відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 119 Кримінального кодексу України. Наразі тривають першочергові слідчі дії, встановлюються обставини події.